ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Picknickväska 11834065
*
nr 1183 4065
Picknickväska
med inredning, 1950-tal
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 21 maj 2018
kl 19:22:18
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
19/5 14:07:38
1
Vinnande bud
- Tema
21 maj
Retro
På vår populära retroauktion 21 maj samlar vi läckra designföremål med fokus på 50/60-talet. Bland annat konst och design av Jens Quistgaard, Berndt Friberg, Lisa Larson, Stig Lindberg, Karl Erik Ekse ...
Läs mer om Retro
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: inredning picknickväska textilier vintage
-
6042 Minkjacka
Mink, Nils Bergström, Stockholm, Stl: 36-38 ca. Lä..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 19:46
-
6041 Minkjacka
Pastellmink, storlek: 36-38 ca
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 18:26
-
6207 Resegarderob
Borsalino, skinn, med axelrem. Längd: 55 cm. Djup:..//
Aktuellt bud: 400 kr
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 19:06
*
Picknickväska
Läs mer om Retro
nr 1183 4065
Picknickväska
med inredning, 1950-tal
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 21 maj 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
19/5 14:07:38 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
21 maj
Retro
PÃ¥ vÃ¥r populära retroauktion 21 maj samlar vi läckra designföremÃ¥l med fokus pÃ¥ 50/60-talet. Bland annat konst och design av Jens Quistgaard, Berndt Friberg, Lisa Larson, Stig Lindberg, Karl Erik Ekse ...Läs mer om Retro
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: inredning picknickväska textilier vintage
-
6042 Minkjacka
Mink, Nils Bergström, Stockholm, Stl: 36-38 ca. Lä..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 19:46 -
6041 Minkjacka
Pastellmink, storlek: 36-38 ca
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 18:26 -
6207 Resegarderob
Borsalino, skinn, med axelrem. Längd: 55 cm. Djup:..//
Aktuellt bud: 400 kr
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 19:06